Timmam fantastisks sniegums, “Khimki” VTB līgas līderu duelī sakauj CSKA

06/01/2020 16:02

Pirmdien lielisku sniegumu VTB vienotās līgas mačā demonstrēja latvietis Jānis Timma, kurš palīdzēja Maskavas apgabala “Khimki” svinēt uzvaru.

“Khimki” savā laukumā ar rezultātu 96:80 (20:21, 25:20, 24:17, 27:22) pārspēja Maskavas CSKA vienību, kuras rindās savainojuma dēļ nespēlēja Jānis Strēlnieks. Savukārt “Khimki” sastāvā mačam pieteikts netika Dairis Bertāns.

Timma šajā mačā laukumā pavadīja 31 minūti un 42 sekundes, kuru laikā guva 26 punktus (3pt. 3/6, 2pt. 8/9, 1pt. 1/1), izcīnīja četras atlēkušās bumbas, atdeva divas piespēles, vienu reizi kļūdījās un bloķējie vienu pretinieku metienu.

Uzvarētājiem Timma bija rezultatīvākais spēlētājs, bet Aleksejs Šveds pievienoja 18 punktus un deviņas piespēles. Zaudētāju rindās Daruns Hiliārds izcēlās ar 24 punktiem un četrām piespēlēm, bet Maiks Džeimss guva 20 punktus, atdeva četras piespēles un izcīnīja trīs bumbas zem groziem.

Maču veiksmīgāk iesāka CSKA komanda, kas visu pirmo ceturtdaļu turējās priekšā. Arī otrās ceturtdaļas ievadā CSKA bija pārāki, bet tad apstājās. “Khimki” veica 15:2 izrāvienu un no -6 panāca +7. Otrajā puslaikā mājinieki nostiprināja savu vadību un beigās svinēja gana drošu uzvaru.