Timmam zaudējumā līdz “double-double” pietrūkst nedaudz; Bertānam 14 punkti Itālijā

18/11/2018 22:39
Jānis Timma, Sportazinas.com

Grieķijas basketbola līgas lielākajā derbijā latviešu basketbolistu Jāņa Timmas un Jāņa Strēlnieka pārstāvētā Pirejas “Olympiacos” izbraukumā ar rezultātu 70:79 atzina Atēnu “Panathinaikos OPAP” pārākumu.

Visu mača gaitu neviena no komandām neveica ļoti apjomīgus izrāvienus, spēles liktenim izšķiroties cīņas pēdējās minūtēs, kurās aukstasinīgāki izrādījās atēnieši, tādējādi izcīnot jau otro uzvaru pār “Olympiacos” šosezon.

Jānis Timma laukumā bija 23:57 minūtes, gūstot desmit punktus (1/3 – 2p., 2/6 – 3p., 2/2 – s.m.), savācot deviņas atlēkušās bumbas, divreiz pārkāpjot noteikumus, kā arī vienu reizi rezultatīvi asistējot savam komandas biedram.

Tikmēr Jānis Strēlnieks spēlētajās 14:08 minūtēs guva divus punktus (0/1 – 2p., 0/2 – 3p., 2/2 – s.m.), iedeva divas rezultatīvas piespēles un nopelnīja divas piezīmes.

Grieķijas čempionāta kopvērtējumā “Olympiacos” ar piecām uzvarām sešās spēlēs ieņem trešo vietu 14 komandu konkurencē.

Tikmēr Itālijas A Sērijā basketbolā septīto uzvaru septiņos mačos izcīnīja Daira Bertāna pārstāvētā Milānas “AX Armani Exchange Olimpia”, kas noturēja pirmajā ceturtdaļā iegūto 20 punktu pārsvaru (31:11) un ar 84:81 viesos pārspēja līdz šim nezaudējušo Venēcijas “Umana Reyer”.

Bertāns laukumā pavadītajās 26 minūtēs guva 14 punktus (1/2 – 2p., 3/4 – 3p., 3/5 – s.m.), savāca trīs atlēkušās bumbas un divreiz pārkāpa noteikumus.