Timmam liels spēles laiks, “Khimki” Eirolīgas mačā piekāpjas “Valencia”

14/01/2020 23:26

Latviešu Daira Bertāna un Jāņa Timmas pārstāvētā Krievijas komanda Maskavas apgabala “Khimki” otrdienas vakarā piedzīvoja zaudējumu ULEB Eirolīgas mačā.

“Khimki” savā laukumā ar 75:84 (23:29, 24:15, 15:19, 13:21) piekāpās Spānijas klubam “Valencia”.

Timma šajā mačā laukumā pavadīja 29 minūtes un divas sekundes, kuru laikā guva septiņus punktus (3pt 1/6, 2pt. 2/3), izcīnīja vienu atlēkušo bumbu aizsardzībā, izprovocēja pretinieku uz trim piezīmēm un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Bertāns šajā mačā laukumā nedevās.

Uzvarētāju rindās labākais ar 25 punktiem un piecām piespēlēm bija Fernando San Emerito, bet 19 punktus un 11 atlēkušās bumbas sakrāja Alberto Abalde.

Zaudētājiem 18 punkti, piecas bumbas zem groziem un piecas piespēles Aleksejam Švedam, bet ar 12 punktiem un četrām bumbām izcēlās Džils Entonijs.

Savukārt divus punktus guva Rihards Lomažs, kura pārstāvētā Vilērbānas ASVEL izbraukumā ar 64:86 (15:23, 13:26, 15:13, 21:24) zaudēja Stambulas “Fenerbahce”.

Lomažs nospēlēja 16 minūtes un 23 sekundes, kuru laikā realizēja abus divus soda metienus, bet aizmeta garām pa diviem divpunktu metieniem un tālmetieniem.

Viņš arī izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, veica vienu rezultatīvu piespēli, pieļāva divas kļūdas, tika pie vienas piezīmes un trim izprovocētiem noteikumu pārkāpumiem.

ASVEL komandā 12 punktus guva Amine Nuā. Uzvarētājiem pa 16 punktiem guva Nando de Kolo un Deriks Viljamss, bet desmit punkti un desmit rezultatīvas piespēles bija Kostam Slukam.

Citā spēlē Rolands Šmits iesaistījās tikai mača nogalē, kamēr viņa pārstāvētā “Barcelona” viesos ar rezultātu 85:92 (27:20, 14:28, 16:17, 28:27) zaudēja Telavivas “Maccabi”.

Šmits spēlēja divas minūtes un vienu sekundi, šajā laikā izcīnot vienu atlēkušo bumbu.

Barselonas komandā ar 22 punktiem, desmit atlēkušajām bumbām un septiņiem izprovocētiem pārkāpumiem izcēlās Nikola Mirotičs. Uzvarētājiem 19 punktus guva Tailers Dorsijs, bet par punktu mazāk bija Skotijam Vilbekinam.

ULEB Eirolīgas basketbolā 19. kārtas otrdienas spēļu rezultāti:

Telavivas “Maccabi FOX” – “Barcelona” 92:85 (20:27, 28:14, 17:16, 27:28);

Pirejas “Olympiacos” – Berlīnes “Alba” 86:93 (22:19, 20:31, 29:18, 15:25);

Stambulas “Fenerbahce” – Vilērbānas ASVEL 86:64 (23:15, 26:13, 13:15, 24:21);

Stambulas “Anadolu Efes” – Milānas “Olimpia” 88:68 (16:15, 26:18, 23:16, 23:19);

Maskavas CSKA – Madrides “Real” 60:55 (14:21, 12:12, 17:10, 17:12);

Maskavas apgabala “Khimki” – “Valencia” 75:84 (23:29, 24:15, 15:19, 13:21).