Timmam un Bertānam lielisks sniegums, “Khimki” pārbaudes mačā zaudē “Žalgirim”

03/09/2019 22:18

Latviešu basketbolistu Jāņa Timmas un Daira Bertāna pārstāvētais Krievijas klubs Maskavas apgabala “Khimki”, gatavojoties jaunajai sezonai, pārbaudes mačā atzina Lietuvas granda Kauņas “Žalgiris” pārākumu.

“Khimki” viesos ar 71:85 atzina “Žalgiris” (9:19, 31:27, 19:22, 12:17) pārākumu.

Maču jaudīgi iesāka mājinieki, kuri pirmās ceturtdaļas otrajā pusē kāpināja tempu un iekrāja 10 punktu pārsvaru. Turpinājumā līdz otrās ceturtdaļas vidum viesi pārsvaru bija sadeldējuši līdz 27:31, bet puslaika pārtraukumā Lietuvas klubs devās ar sešu punktu pārsvaru.

Otrajā puslaikā turpinājās rezultatīvs basketbols, taču tas veiksmīgāks izvērtās “Žalgiris” basketbolistiem, kuriem mača noslēdzošajā ceturtdaļā izdevās pārsvaru palielināt pat līdz 17 punktu pārsvaram. Mačs izskaņā gan “Khimki” komandai izdevās pietuvoties.

Uzvarētājiem Karolis Lukosiunas izcēlās ar 18 punktiem, realizējot sešus tālmetienus ar 100% precizitāti. Tikmēr Martinas Gebens savāca 16 punktus un trīs atlēkušās bumbas.

Zaudētāju rindās labākie bija abi latviešu basketbolisti. Timma laukumā pavadīja 30 minūtes un 28 sekundes, kuru laikā guva 16 punktus (3pt. 4/9, 2pt. 1/2, 1pt. 2/3), atdeva sešas rezultatīvās piespēles, izcīnīja piecas atlēkušās bumbas un pārtvēra divas pretinieku bumbas.

Bertāns nospēlēja 28 minūtes un 14 sekundes, kuru laikā sakrāja 15 punktus (3pt. 3/8, 2pt. 2/4, 1pt. 2/2), divas atlēkušās bumbas un divas rezultatīvās piespēles.

Kā zināms, tad Timmam šī būs otrā sezona “Khimki” rindās. Savukārt Bertāns Krievijas klubam pievienojās vasarā, kad pārcēlās no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Ņūorleānas “Pelicans”.