Timmas un Bertāna treneris: Ja CSKA būtu čempionāta vadībā, rezultātus noteikti apstiprinātu

Rims Kurtinaitis, sportazinas.com
Rims Kurtinaitis | Foto: Kiril Čachovskij

Vienotās basketbola līgas () kluba Maskavas apgabala “Khimki” galvenais treneris Rims Kurtinaitis paudis savu viedokli Lietuvas interneta portālam “15min.lt” par esošo situāciju basketbolā un vietu sadalījumu līgā. “Khimki” komandā šajā sezonā spēlēja arī latvieši un Dairis Bertāns.

“Mēs nevarējām spēlēt, bet gaidījām līdz pēdējam brīdim. VTB līga bija viena no pēdējām, kas sezonu pilnībā atcēla. Domāju, ka pasaulei šobrīd nav nepieciešams sports. Mums jāskatās, kā izdzīvot šajā situācijā,” šī brīža situāciju komentē Kurtinaitis.

“Apturēt čempionātu nav patīkami, taču tas noteikti bija jādara. Kad sezona tika pārtraukta, avīzē lasīju, ka nekas, kas noticis sezonā, tagad netiks ieskaitās. Tas ir slikts lēmums. Mēs zinām, kā lēmumi tiek pieņemti Krievijā. “Khimki” bija vienīgais klubs, kas iebilda pret lēmumu neapstiprināt kopvērtējumu,” savu attieksmi pauž lietuviešu speciālists.

“Mēs visi zinām to, ja Maskavas “CSKA” nekļūst par Krievijas čempionu, tad tā ir katastrofa. Es nešaubos, ja CSKA šobrīd būtu vadībā čempionātā, tabula tiktu apstiprināta. Es par to pat nešaubos. Visa līga ir atkarīga no CSKA. Grafiks un kalendārs arī ir sakārtoti viņiem ērtā veidā,” neapmierināts ir Kurtinaitis.

CSKA ir ieguvusi visus VTB titulus, izņemot 2011. gadu, kad uz čempioni bija tieši “Khimki” ar Kurtinaiti pie komandas stūres. Kurtinaiša vadītā vienība šīs sezonas 19 aizvadītajos mačos piedzīvoja tikai vienu zaudējumu pret Krasnodaras “Lokomotiv-Kuban”.

Pirms neilga laika portāls “Championat.com” vēstīja, ka “Khimki” komandai tiks piešķirts Krievijas čempiontituls.

Medijs: Timmas un Bertāna pārstāvēto “Khimki” atzīs par Krievijas čempioni

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par