Timmas un Mālmaņa “Baskonia” izlaiž pārsvaru un piekāpjas “Khimki” basketbolistiem

10/11/2017 21:25
Vitorijas Baskonia Sportazinas.com

Piektdienas vakarā Krievijas galvaspilsētā Maskavā vietējā “Khimki” komanda ULEB Eirolīgas mačā uzņēma Jāņa Timmas pārstāvēto Vitorijas “Baskonia” vienību.

Vien mača galotnē Maskavas apgabala “Khimki” ar 91:90 pārspēja latvieša Timmas klubu.

“Khimki” vienība spēles laikā spēja atspēlēties no vairāk kā 10 punktu deficīta un uzvarēt spēles izskaņā, kur roka uz soda metienu līnijas nenotrīcēja Aleksejam Švedam un Entonijam Gilam. Pa abiem kopā viņi spēles pēdējās 16 sekundēs trāpīja sešus no sešiem sodiņiem. “Baskonia” spēlē trāpīja 16 trīs punktu metienus un pa visiem kopā izdalīja 26 rezultatīvas piespēles, taču “Khimki” otrajā puslaikā pieļāva tikai trīs kļūdas.

Jānis Timma laukumā pavadīja nedaudz vairāk kā 27 minūtes, kuru laikā guva trīs punktus (0/1 2pt, 1/5 3pt). Tāpat Timmam izcīnītas četras atlēkušās bumbas un atdotas divas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr citam latvietim Rinaldam Mālmanim laukumā pavadītajās 15 minūtēs gūti divi punkti, izcīnītas trīs atlēkušās bumbas un pārtvertas tik pat pretinieku piespēles.

Rezultatīvākais “Baskonia” sastāvā ar 19 punktiem bija Mets Dženings, bet Tornike Šengelija un Džoannes Voigtmans peivienoja pa 14 punktiem. Džeisons Grendžers izcēlās ar 11 rezultatīvajām piespēlēm.

Savukārt “Khimki” vienībā pa 20 punktiem sameta Aleksejs Šveds un Entonijs Gils.

Līdz ar šo uzvaru “Khimki” turpina mājas spēļu uzvaru sēriju, pārspējot pretiniekus jau četros mačos pēc kārtas.

“Khimki” šī bija piektā uzvara sešos mačos, taču “Baskonia” piedzīvoja piekto zaudējumu tik pat spēlēs.