Tīms Madridē sensacionāli izslēdz mājinieku favorītu Nadalu (VIDEO)

12/05/2018 13:48

Madrides ATP “Masters 1000” turnīra ceturtdaļfinālā sensāciju sagādājis austrietis Dominiks Tīms, kurš pārtraucis mājinieka Rafaela Nadala 14 uzvaru sēriju, pieveicot spāni ar rezultātu 7:5, 6:3.

Nadals, kurš Madridē iepriekš bija triumfējis piecas reizes, pagājušā gada turnīra finālā pieveica tieši Tīmu. Šoreiz pieredzējušo spāni pievīla savu servju geimi, kā rezultātā Tīms pirmajā setā savu pretinieku breikot spēja divreiz, izcīnot uzvaru ar 7:5 un tādējādi pārtraucot Nadala uz māla seguma uzvarēto 50 setu pēc kārtas sēriju.

Ko līdzīgu austrietis spēja paveikt arī otrajā setā, tajā izcīnot uzvaru ar pārliecinošu 6:3 un iekļūstot turnīra pusfinālā, kur būs jāspēkojas ar pasaules astoto raketi – Dienvidāfrikas Republikas milzi Kevinu Andersonu. Andersons ceturtdaļfinālā trīs setu cīņā apspēlēja serbu Dušanu Lajoviču.

Līdz ar zaudējumu Rafaels Nadals vismaz uz laiku ir zaudējis savu ATP ranga pirmo pozīciju.

Otrajā pusfinālā savā starpā tiksies vienīgais atlikušais ar numuru neizliktais turnīra spēlētājs kanādietis Deniss Šapovalovs un vācu supertalants Aleksandrs Zverevs.

Madrides ATP “Masters 1000” sērtijas turnīra 1/4 fināla rezultāti

(5) Dominiks Tīms (Austrija) – (1) Rafaels Nadals (Spānija) 7-5, 6-3;

(6) Kevins Andersons (Dienvidāfrikas Republika) – Dušans Lajovičs (Serbija) 7-6 (7:3), 3-6, 6-3;

Deniss Šapovalovs (Kanāda) – Kails Edmunds (Lielbritānija) 7-5, 6-7 (6:8), 6-4;

(2) Aleksandrs Zverevs (Vācija) – (7) Džons Isners (ASV) 6-4, 7-5.