Tīna Graudiņa – FIVB pludmales volejbola sezonas labākā debitante

04/09/2018 21:14
Nokopēts
Kravčenoka/Graudiņa, www.sportazinas.com

Tīna Graudiņa atzīta par Starptautiskās Volejbola federācijas (FIVB) pludmales volejbola sezonas labāko debitanti. Tomēr labākās jaunpienācējas gods jādala ar Krievijas pārstāvi  Svetlanu Holominu.

Vakar jau vēstījām, ka Jānis Šmēdiņš tika nosaukts par pludmales volejbola sezonas labāko cēlāju, bet bet viņa pārinieks Aleksandrs Samoilovs nosaukts par “Gada personību”. Šmēdiņš pēdējās piecas sezonas ticis pie pludmales volejbola sezonas balvām, tikmēr šogad Šmēdiņam tikusi labākā cēlāja atzinība. Tupretim Aleksandrs Samoilovs ieguvis “Gada personības” balvu, tomēr gods jādala ar brazīlieti Rikardu.

Tīna Graudiņa kopā ar Anastasiju Kravčenoku aizvadītajā sezonā ieguva sudraba medaļas Eiropas U22 čempionātā, bet trīs zvaigžņu turnīrā Šveicē izcīnīja devīto, četru zvaigžņu turnīros sasniedza četras 17. vietas, bet Portugāles posmā ierindojās devītajā pozīcijā. Abas startēja arī piecu zvaigžņu turnīros Gštādē un Vīnē, tiekot pie 33. un 17. vietas.

Augusta vidū Graudiņa un vairāki jaunie Latvijas pludmales volejbola talanti izpelnījās vizīti pie Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa, kurš pateicās spēlētājiem un viņu treneriem par ieguldīto darbu un sasniegtajiem izcilajiem rezultātiem.

Par sezonas labāko spēlētāju tika atzīta 20 gadus vecā brazīliete Duda, kura duetā ar pieredzējušo Agatu, triumfēja Pasaules tūres pēdējā posmā Vācijā.

2018. gada sezonas balvas pludmales volejbolā sievietēm

Balva Sportiste Valsts
Vērtīgākā spēlētāja Duda Brazīlija
Labākā uzbrukuma spēlētāja Duda Brazīlija
Labākā gremdētāja Duda Brazīlija
Labākā servētāja Talika Klensija Austrālija
Labākā cēlāja Melisa Humana-Paredesa Kanāda
Labākā aizsardzības spēlētāja Hetera Benslija Kanāda
Labākā bloķētāja Brendija Vilkersone Kanāda
Iedvesmojošākā spēlētāja Agata Brazīlija
Gada personība Agata Brazīlija
Debitante Holomina/Graudiņa Krievija/Latvija
Progresējušākā spēlētāja Mariafe Artačo del Solara Peru

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām