Titānu cīņā uzvaru izcīna “Capitals”, Malkinam noraidījums līdz spēles beigām

08/11/2018 09:23

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) laukumos notika trīs cīņas.

Divu nesamērojamu pretinieku cīņa bija vērojama Vašingtonā, kur Stenlija kausa īpašnieki “Capitals” uzņēma Pitsburgas “Penguins”, kuri NHL galveno trofeju virs galvas cēla 2016. un 2017.gadā. Ar 2:1 pārāki bija mājinieki, bet 41 metienu “Capitals” vārtos atvairīja Brendans Holtbijs.

Spēles pirmajā periodā vadībā izvirzījās “pingvīni”, vairākumu realizējot komandas kapteinim Sidnijam Krosbijam. Cīņas otrajās divdesmit minūtēs “Capitals” izdevās atspēlēties, kad vairakumā atbildēja Aleksandrs Ovečkins. Krievu zvaigzne savā stilā, neapturot ripu, pēc diognālas piespēles izpildīja spēcīgu metienu no iemetiena apļa, gūstot savus karjeras 235. vārtus NHL laukumos.

Trešajā periodā no spēles tika izraidīts “Penguins” spīdeklis Jevgenijs Malkins, kurš vairākumā ieslidoja zonā, bet ar plecu uzskrēja virsū vienam no Vašingtonas līderiem Tīdžejam Ošī. Kaut gan Malkins nav zināms kā rupjš spēlētājs, tiesneši nolēma hokejistu sodīt ar noraidījumu līdz spēles beigām, jo krievu uzbrucējs varēja no sadursmes izvairīties.

Uzvaru “Capitals” minūti un 14 sekundes līdz pamatlaika beigām atnesa tieši Ošī, kurš izmantoja lielisku Džona Karslona piespēli, neatstājot “Penguins” vārtu vīram Keisijam Desmitam nekādas cerības.

Citā mačā, pateicoties Koltona Sizona trīs gūtajiem vārtiem, Nešvilas “Predators” ar 4:1 izcīnīja uzvaru pār Kolorado “Avalanche” komandu. Nešvilas vienībai tā bija 12 uzvara šajā sezonā.