Titulētā “Barcelona” zaudē punktus pret Spānijas čempionāta vājāko komandu (VIDEO)

13/04/2019 20:31

“Barcelona” futbolisti sestdien negaidīti zaudējuma punktus pret Spānijas čempionāta vājāko komandu. “Barca” sestdien izbraukumā nospēlēja 0:0 (0:0) ar “Huesca”.

Barselonas vienība sestdien samaksāja par to, ka laukumā laida rezerves sastāvu. Piemēram, diskvalifikācijas dēļ nespēlēja Luiss Svaress, kamēr komandas lielākā zvaigzne Lionels Mesi ārstē deguna traumu, ko guva šonedēļ UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla mačā pret Mančestras “United”.

Salīdzinot ar sākumsastāvu spēlē pret Mančestras klubu, “Barcelona” starta vienpadsmitniekā sestdien devās tikai vārtsargs Marks Andrē ter Štēgens, kamēr pārējiem tika dota atpūta.

“Barcelona” sestdien demonstrēja blāvu sniegumu, spējot radīt vien pāris vārtu gūšanas iespējas, lai gan tuvu vārtiem otrajā puslaikā bija Malkolms, kurš trāpīja par vārtu konstrukciju.

Pirms tam sestdien cita Barselonas pilsētas vienība “Espanyol” savā laukumā ar 2:1 (1:0) uzvarēja “Alaves” komandu.

Par spīti punktu zaudēšanai, “Barcelona” tik un tā ir tuvu kārtējam Spānijas čempiontitulam. Tās kontā ir 74 punkti 32 spēlēs, kamēr tuvākajai sekotājai Madrides “Atletico” ir 62 punkti 31 mačā. Trešā ar 60 punktiem ir Madrides “Real”, kamēr pirmo četrinieku ar 50 punktiem noslēdz “Getafe”.