Titulētā Latvijas cīkstone Grigorjeva gaida savu otro bērniņu

14/02/2023 12:29
Nokopēts
Anastasija Grigorjeva

Latvijas cīkstone Anastasija Grigorjeva sarunā “Sporta Avīzei” atklājusi, ka ir sava otrā bērna gaidībās, taču, neskatoties uz to, gatavojas dalībai 2024. gada Parīzes olimpiskajās spēlēs.

Pēdējās brīvās cīņas sacensības, kurās 32 gadus vecā cīkstone piedalījās, bija Tokijas olimpiskās spēles, kurās viņa izcīnīja piekto vietu, kas daugavpilietei ir karjeras labākais sasniegum aizvadītajās trīs Olimpiādēs. Pēc tam viņai pērn februārī tika veikta ceļgala operācija. “Patiesībā viss iet pēc plāna, jo šo gadu tāpat domāju veltīt savai veselībai, rehabilitācijai. Tagad arī ģimenes pieaugumam, un esmu pateicīga par visu, kas noticis,” sacīja Grigorjeva.

Savu pirmo dēlu Alanu četrkārtējā Eiropas čempione un divu pasaules meistarsacīkšu bronzas medaļu īpašniece Grigorjeva pasaulē laida 2018. gada novembrī. “Tāpat kā ar pirmo bērniņu, turpinu trenēties, samazinot slodzes un vairāk pievērošot uzmanību rehabilitācijai. Gatavošanās process mazliet pamainās un skaidrs, ka būs vēl izaicinošāks, taču dzīve iemāca, ka varam saplānot daudzas lietas. Kā tas izdosies, parādīs laiks, taču esam apņēmības pilni sasniegt savus olimpiskos mērķus, bet jau kuplākā skaitā,” atklāja sportiste.

Grigorjeva 2013. un 2014. gadā tika atzīta par Latvijas gada sportisti.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām