Titulētajai skrējējai Arzamasovai četru gadu diskvalifikācija

04/12/2020 17:28

Baltkrievijas vidējo distanču skrējēja Marina Arzamasova par aizliegto vielu lietošanu saņēmusi četru gadu diskvalifikāciju, ziņo Vieglatlētikas integritātes savienība (AIU).

32 gadus vecās baltkrievu sportistes organismā pērnā gada jūlijā tika atrasta aizliegtā viela LGD-4033 jeb ligandrols, kas sekmē muskuļu augšanu.

Baltkrievijas sportisti saņēmusi četru gadu diskvalifikāciju, kas stājusies spēkā ar 2019.gada 29.jūlijā.

Arzamasova karjeras laikā izcīnījusi piecas medaļas 800 metru skrējienā. 2015.gadā viņa kļuva par pasaules čempioni stadionā, bet gadu pirms tam guva bronzu telpās. Tāpat viņai ir zelta un sudraba medaļas Eiropas čempionātos stadionā un bronza telpās.

Tikmēr viena gada un četru mēnešu diskvalifikācija, kas stājusies spēkā ar 2019.gada 6.augustu un noslēgsies šajā nedēļā, piespriesta 29 gadus vecajai brazīliešu Andresai de Moraisai.

Pērn Panamerikas spēlēs viņa ar 65,98 metru tālu metienu laboja Dienvidamerikas rekordu un izcīnīja sudraba medaļu, taču šie rezultāti ir anulēti.

Pieslēgties

Dienas fokusā

22/04/2021 16:42

Rīgas “Dinamo” vārtsargu brigādi papildina ar vēl vienu leģionāru

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubi Rīgas “Dinamo” un Čerepovecas “Severstal” veikuši maiņas darījumu, kuru rezultātā “Dinamo” ieguvis tiesības uz čehu vārtsargu Mateju Mahovski, bet Krievijas komanda saņēmusi naudas kompensāciju. Vēlāk…