Tobera komanda negaidīti apstājas Polijas kausa astotdaļfinālā

09/02/2021 18:12

Latvijas futbola izlases pussargs Kristers Tobers otrdien palika rezervē Polijas kausa astotdaļfinālā, viņa pārstāvētajai ekstraklases komandai Gdaņskas “Lechia” ciešot zaudējumu.

“Lechia” Sosnovecā ar rezultātu 1:3 (1:1) piekāpās Polijas pēc spēka otrās līgas komandai “Puszcza”. Gdaņskas futbolisti maču sāka cerīgi, jo jau ceturtajā minūtē viesus vadībā izvirzīja Džozefs Kīzejs. Pēc 13 minūtēm Mihals Nalepa ieraidīja bumbu savos vārtos un rezultāts kļuva 1:1. Otrajā puslaikā “Puszcza” rindās izcēlās Huberts Tomalskis un Eriks Čikošs, kuri savai komandai nodrošināja uzvaru.

“Lechia” ekstraklasē ieņem devīto vietu, bet “Puszcza” ir tādā pozīcijā pēc spēka otrajā līgā. Trešdien astotdaļfinālu aizvadīs uzbrucēja Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas “Rakow”, kas Belhatovā cīnīsies ar Zabžes “Gornik”.