Tobera komanda turpina katastrofālo sezonas sākumu, Ontužāns neglābj komandu no otrā zaudējuma

10/09/2022 19:54
Kristers Tobers

Polija

Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas “Lechia” sestdien izbraukumā piedzīvoja zaudējumu Polijas čempionāta spēlē. “Lechia” izbraukuma spēlē ar rezultātu 1:2 (1:0) atzina Vroclavas “Šlask” pārākumu.

Latvijas futbolists sāka maču no rezervistu soliņa un spēlē iesaistījās 66.minūtē. Vroclavas vienība pieļāva kļūdu mača 29.minūtē un raidīja bumbu savos vārtos, ļaujot izvirzīties vadībā “Lechia”. Otrajā puslaikā divus bezatbildes vārtus guva laukuma saimnieki, vienā vārtu guvumā bumbai atrodot ceļu uz vārtiem pēc pieskāriena “Lechia” futbolistam.

Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas “Rakow” ar izcīnītiem 13 punktiem septiņos mačos turnīra tabulā atrodas septītajā vietā, kamēr “Lechia” ar četriem punktiem astoņās cīnās ieņem 18.vietu. Iepriekšējā sezonā par čempioni kļuva Poznaņas “Warta”, bet “Rakow” ierindojās otrajā vietā.

Vācija

Latvijas futbola valstsvienības pussargs Daniels Ontužāns sestdien Vīsbādenē Vācijas trešās līgas mačā laukumā devās uz maiņu, taču tas neglāba viņa pārstāvēto “Freiburg II” no neveiksmes. “Freiburg II” izbraukuma spēlē ar rezultātu 1:3 (1:1) piekāpās Vīsbādenes “Wehen”.

Ontužāns laukumā devās spēles 63.minūtē. Pirmā vadībā izvirzījās “Freiburg II” vienība, 7.minūtē vārtus gūstot Larsam Kēlam, taču turpinājumā laukuma saimnieki guva trīs bezatbildes vārtus.

Pēc astoņām cīņām Freiburgas vienība ar 16 punktiem turnīra tabulā atrodas ceturtajā pozīcijā. Pagājušajā sezonā “Freiburg II” Vācijas trešajā līgā ieņēma 11.vietu.

Itālija

Itālijas B sērijā jeb pēc spēka otrajā līgā “Parma” vienība ar 2:3 savā laukumā piekāpās “Ternana”. Latvijas futbolists Dario Šits šajā mačā nebija komandas pieteikumā.

Ar vienu uzvaru un trīs neizšķirtiem piecos mačos “Parma” B sērijas tabulā ieņem 13. vietu.