Tobera pārstāvētā vienība pēdējā kārtā dramatiski paliek bez Eirokausiem

16/05/2021 21:30
Kristers Tobers

Latvijas futbola izlases pussarga Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas “Lechia” svētdien cieta zaudējumu Polijas ekstraklases pēdējā kārtā un atvadījās no cerībām nākamsezon spēlēt UEFA Eiropas Konferenču līgā. “Lechia” 30.kārtas mačā viesos ar 1:2 (0:1) piekāpās Belastokas “Jagiellonia” komandai, kuras pieteikumā nebija savainotā vārtsarga Pāvela Šteinbora.

Tobers laukumā pavadīja visas 90 minūtes. Otrā puslaika kompensācijas laikā latviešu futbolists tika brīdināts ar dzelteno kartīti pēc tam, kad iesaistījās asumos ar pretinieku futbolistiem. Aizmugures situācijas dēļ “Lechia” komandai kompensācijas laika trešajā minūtē netika ieskaitīts vārtu guvums, kas dotu vienu punktu un ļautu saglabāt cerības uz Eirokausiem.

Turpretī ar uzvaru sezonu noslēdza uzbrucēja Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas “Rakow”, kas viesos ar 3:1 (1:0) uzveica Ščecinas “Pogon”. Gutkovskis bija komandas sākumsastāvā un tika nomainīts 72.minūtē.

Ekstraklasē ar 64 punktiem 30 spēlēs uzvarēja Varšavas “Legia”, “Rakow” ar 59 punktiem kļuva par vicečempioni, “Lechia” ar 42 punktiem bija septītā, bet “Jagiellonia” ar 37 punktiem ieņēma devīto vietu.