Tobera pārstāvētajai “Lechia” zaudējums Polijas kausa astotdaļfinālā

09/11/2022 09:22
Kristers Tobers

Latvijas futbola izlases pussarga Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas “Lechia” komanda otrdien Polijas kausa izcīņas astotdaļfinālā pēcspēles 11 metru sitienu sērijā zaudēja titulētajai Varšavas “Legia” vienībai. Gdaņskā notikušais mačs pēc pamatlaika noslēdzās neizšķirti 1:1 (1:0), papildlaikā abas komandas apmainījās vārtu guvumiem, bet pēcspēles sitienos pārāki ar 4:2 bija “Legia” futbolisti.

Tobers spēlē iesaistījās 12.minūtē, kad nomainīja traumu guvušo Joelu Abu Hannu. Latvietis tika nomainīts pārtraukumā pirms papildlaika. Spēles 42.minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Ilkajs Durmušs, bet 52.minūtē 11 metru soda sitienu realizēja Žozue Peskeira, kurš panāca 1:1. “Lechia” vadībā atgriezās papildlaikā pēc nospēlētām trīs minūtēm, vārtus gūstot Lukašam Zvoliņskim, bet spēles 117.minūtē Lindsejs Rouzs pēc Žozue piespēles panāca 2:2.

Pēcspēles sitienu sērijā “Lechia” komandai vārtus guva tie paši futbolisti, kuri izcēlās arī mača laikā. “Legia” ieraidīja četras bumbas mājinieku vārtos, pēdējo no tām – Žozue.

Ar 19 uzvarām “Legia” ir kausa pārliecinoši titulētākā komanda. Uzbrucēja Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas “Rakow” trešdien cīnīsies ar Šcecinas “Pogon” futbolistiem. Gutkovska pārstāvētā vienība ir iepriekšējo divu kausa izcīņu uzvarētāja.