Tobera un Šteinbora komandas Polijas ekstraklasē iegūst pa punktam

30/04/2022 23:31
Kristers Tobers

Polija

Latvijas pussarga Kristera Tobera un vārtsarga Pāvela Šteinbora pārstāvētās komandas sestdien Polijas ekstraklases 31.kārtā spēlēja neizšķirti. Tobera pārstāvētā Gdaņskas “Lechia” izbraukumā ar rezultātu 2:2 (2:0) spēlēja neizšķirti pret Lubinas “Zaglebie”. Latvijas pussargs devās laukumā spēles 66.minūtē.

“Lechia” labā vārtus pirmajā puslaikā guva Alekss Lavničaks un Flaviu Paišāu. Otrajā puslaikā Gdaņskas vienībai neizdevās nosargāt divu vārtu pārsvaru, mājiniekiem panākot neizšķirtu rezultātu.

Savukārt Šteinbors palika rezervē, kamēr viņa pārstāvētā Belastokas “Jagiellonia” savā laukumā ar 1:1 (0:0) spēlēja neizšķirti pret Vroclavas “Šlask”. Ekstraklasē līderpozīcijas ar 65 punktiem 31 mačā ieņem Vladislava Gutkovska Čehostovas “Rakow”, bet ar tikpat punktiem otrā ir Poznaņas “Lech”, savukārt trešā ar 62 punktiem ir “Pogoņ”. Ceturtā ar 53 punktiem 31 cīņā ir “Lechia”, bet “Jagiellonia” ar 35 punktiem 31 spēlē ieņem 12.pozīciju 18 komandu konkurencē. Pagājušajā sezonā ekstraklasē uzvarēja Varšavas “Legia”.

Vācija

Latvijas futbola valstsvienības un U-21 izlases pussarga Daniela Ontužāna pārstāvētā “Freiburg II” komanda sestdien izcīnīja uzvaru Vācijas trešās līgas mačā. Freiburgas klubs savā laukumā ar 4:1 (1:1) pieveica “Osnabruck” futbolistus.

Ontužāns spēlē iesaistījās spēles 68.minūtē, nomainot Maksu Rozenfelderu, nepilnas desmit minūtes pēc tam, kad Vincents Fērmeijs panāca 3:1 freiburgiešu labā. “Freiburg II” ar 46 punktiem 34 spēlēs ieņem desmito vietu 20 komandu konkurencē. Ontužāns šosezon Vācijas pēc ranga trešajās sacensībās aiz bundeslīgas un otrās bundeslīgas laukumā ir devies 20 spēlēs un guvis divus vārtus.