Toberam 90 minūtes “Lechia” zaudējumā

30/11/2020 23:02

Latvijas futbola izlases pussargs Kristers Tobers pirmdien ar Gdaņskas “Lechia” komandu cieta zaudējumu Polijas ekstraklases 11.kārtas spēlē.

“Lechia” savā laukumā ar 0:1 (0:0) atzina Poznaņas “Lech” pārākumu.

Tobers, kurš spēlēja centra aizsarga pozīcijā, otro ekstraklases maču laukumā pavadīja visas 90 minūtes.

Mājinieki vienīgos vārtus ielaida sešas minūtes pirms pamatlaika beigām, kad Mikaels Išaks realizēja 11 metru soda sitienu. Pirms tam Tobera pārinieks aizsardzībā Mihals Nalepa soda laukumā nospēlēja ar roku.

Jau ziņots, ka uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis svētdien nāca laukumā uz maiņu, mača 90.minūtē realizējot uzvaru nesošo 11 metru soda sitienu un palīdzot Čenstohovas “Rakow” mājās ar 1:0 pārspēt Poznaņas “Warta”.

Joprojām no savainojuma turpina atgūties vārtsargs Pāvels Šteinbors, kura pārstāvētā Belastokas “Jagiellonia” sestdien viesos ar 1:3 piekāpās Melecas “Stal”.

Ar 24 punktiem 11 mačos “Rakow” atrodas turnīra vadībā, apsteidzot Varšavas “Legia”, kam ir 23 punkti. “Lechia” ar 16 punktiem ir sestā, bet “Jagiellonia” ar 14 punktiem atrodama astotajā pozīcijā.