Tobers cieš neveiksmi Polijas ekstraklases spēlē

19/03/2021 23:55
Kristers Tobers

Latvijas futbola izlases pussargs Kristers Tobers piektdien kopā ar Gdaņskas “Lechia” komandu piedzīvoja zaudējumu Polijas ekstraklases 22.kārtas spēlē. “Lechia” futbolisti viesos ar rezultātu 0:1 (0:0) atzina Ščecinas “Pogon” komandas pārākumu.

Tobers sesto spēli pēc kārtas bija Gdaņskas komandas starta vienpadsmitniekā un laukumā pavadīja visas 90 minūtes. Vienīgos vārtus mājinieki guva 69.minūtē, kad precīzi sita Mihals Kuharčiks.

Sestdien uzbrucēja Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas “Rakow” mājās cīnīsies ar Zabžes “Gornik”, bet vārtsarga Pāvela Šteinbora pārstāvētā Belastokas “Jagiellonia” viesosies pie Poznaņas “Lech”. Visi trīs Polijā spēlējošie futbolisti pēc tam pievienosies Latvijas izlasei, sākot gatavoties 2022.gada Pasaules kausa kvalifikācijas spēlēm.

“Rakow” ar 36 punktiem 21 spēlē ieņem trešo vietu, par trim punktiem mazāk ir pozīciju zemāk esošajai “Lechia” komandai, bet “Jagiellonia” ar 25 punktiem ieņem 12.vietu.