Tobers: Divējādas sajūtas – patīkami debitēt, tomēr piedzīvojām zaudējumu (VIDEO)

Kristers Tobers, sportazinas.com
Kristers Tobers | Foto: LFF

Latvijas nacionālās futbola izlases pussargs intervijā pēc 2020. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēles izbraukumā pret Ziemeļmaķedoniju, kurā “Liepāja” pārstāvis piedzīvoja savu debiju valstsvienībā.

“Protams patīkami ir debitēt Latvijas izlasē, bet uz doto brīdi ir divējādas sajūtas, jo piedzīvots zaudējums. Uz to es arī vairāk koncentrējos nekā uz savu deiju,” atklāja Tobers.

“No malas, protams, ka vienmēr ir viegli spriest un pateikt, ko darīt. Savukārt uz laukuma lēmumi ir jāpieņem ātri un nav laika domāt,” savos iespaidos par spēli dalījas jaunais pussargs.

Tobers stāstīja, kādas emocijas komandā bija pēc vārtu guvuma: “Viennozīmīgi emocijas bija lieliskas. Tā bija papildus motivācija un enerģija, lai dotos izlīdzināt rezultātu. Centāmies ar tālajām piespēlēm saasināt situāciju, bet diemžēl neizdevās.”

Jau ziņots, ka Latvijas izlase ceturtdienas vakarā 2020. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā ar 1:3 piekāpās Ziemeļmaķedonijas izlasei. Svētdien Latvijas izlase viesosies pie spēcīgās Polijas valstsvienības.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par