Tobers nāk uz maiņu “Lechia” panākumā

10/03/2023 21:04
Kristers Tobers

Latvijas futbola izlases pussargs Kristers Tobers piektdien nāca laukumā uz maiņu Gdaņskas “Lechia” panākumā savā laukumā Polijas ekstraklases 24.kārtas spēlē.

Tobera pārstāvētā “Lechia” mājās ar 4:0 (0:0) pārspēja “Legnica” vienību. Tobers laukumā nāca 76.minūtē. 48.minūtē vārtus guva Lukašs Zvolinskis, 2:0 75.minūtē panāca Ilkajs Durmuss, bet 88.minūtē Zvolinskis realizēja 11 metru soda sitienu. Jau mača kompensācijas laika ceturtajā minūtē ceturtos vārtus guva pirms piecām minūtēm laukumā uz maiņu nākušais Flāviu Paišau.

Latvijas uzbrucēja Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas “Rakow” piektdien savā laukumā ar 4:1 (1:0) pieveica Vroclavas “Slask”. Gutkovskis devās laukumā pamatsastāvā un tika nomainīts 64.minūtē, kad rezultāts bija 4:0.

Divus vārtus mājinieku labā guva Ivi Lopess, pa vieniem Vladislavs Kočergins un Bartošs Novaks. Viesiem izcēlās Jons Jeboā.

“Rakow” ar 58 punktiem 24 spēlēs turnīrā tabulā ir pirmajā vietā, Andreja Cigaņika pārstāvētā Lodzas “Widzew” ar 36 punktiem 23 cīņās ir piektā, bet “Lechia” ar 25 punktiem 24 cīņās ir 16.pozīcijā 18 komandu konkurencē.

Iepriekšējā sezonā par čempioni kļuva Poznaņas “Lech”.