Tobers nāk uz maiņu pēdējās minūtēs Polijas čempionāta spēlē

09/04/2022 23:59
Kristers Tobers

Latvijas futbola izlases pussargs Kristers Tobers sestdien nāca uz maiņu Polijas ekstraklases mača beigās, viņa pārstāvētajai Gdaņskas “Lechia” komandai svinot uzvaru. “Lechia” 28.kārtas mačā mājās ar 2:0 (1:0) pārspēja Ņečecas “Termalica” vienību.

Lukaša Svolinska 11.minūtē gūtie vārti ļāva Gdaņskas futbolistiem pirmo puslaiku uzvarēt ar 1:0, bet otrā puslaika kompensācijas laika ceturtajā minūtē 2:0 panāca Flaviu Paišāu. Trīs minūtes pirms tam “Lechia” veica piekto maiņu, laukumā laižot Toberu.

Svētdien uzbrucēja Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas “Rakow” mājās cīnīsies ar Vroclavas “Šlask”, bet pirmdien vārtsarga Pāvela Šteinbora pārstāvētā Belastokas “Jagiellonia” viesosies pie Radomas “Radomiak”. “Rakow” ar 55 punktiem 27 mačos ieņem trešo vietu turnīra tabulā, ceturtā ar 46 punktiem 28 cīņās ir “Lechia”, bet “Jagiellonia” ar 33 punktiem 27 spēlēs ieņem 12.pozīciju 18 komandu konkurencē. Pagājušajā sezonā ekstraklasē uzvarēja Varšavas “Legia”.