Tobers pirmo reizi kopš jūlija iziet laukumā Polijas čempionāta spēlē

20/11/2020 22:24

Latvijas futbola izlases pussargs Kristers Tobers piektdien nospēlēja pāris minūtes Polijas ekstraklases devītās kārtas spēlē.

Tobera pārstāvētā Gdaņskas “Lechia” savā laukumā ar 3:2 (0:1) pārspēja Vroclavas “Šlask”.

“Lechia” pirmo puslaiku zaudēja ar 0:1, taču otrajā puslaikā Konradu un Flaviu Paišāu ieguva mājiniekiem vadību. Viesi 79.minūtē izlīdzināja rezultātu, bet pēdējais vārds šajā mačā piederēja “Lechia” futbolistiem, trīs minūtes vēlāk Lukašam Zvolinskim panākot 3:2. Konradu spēli noslēdza ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

Tobers laukumā devās otrā puslaika kompensācijas laika pirmajā minūtē un nospēlēja divas minūtes. Ekstraklasē viņš nebija spēlējis kopš jūlija sākuma, taču šonedēļ aizvadīja 90 minūtes Polijas kausa mačā.

Ar 20 punktiem deviņās spēlēs pirmo vietu ieņem uzbrucēja Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas “Rakow”, “Lechia” ar 16 punktiem deviņās cīņās ir ceturtā, bet vārtsarga Pāvela Šteinbora pārstāvētā Belastokas “Jagiellonia” ar 11 punktiem deviņos dueļos atrodama astotajā pozīcijā.