Tobers Polijas čempionātā tiek pie dzeltenās kartītes

06/03/2021 23:50
Kristers Tobers

Latvijas futbola izlases spēlētājs Kristers Tobers sestdien Polijas ekstraklases spēlē nopelnīja dzelteno kartīti, bet viņa pārstāvētā komanda Gdaņskas “Lechia” spēlēja neizšķirti. “Lechia” viesos spēlēja neizšķirti 2:2 (1:1) ar Belsko-Bjalas “Podbeskidzie” komandu.

Tobers laukumā pavadīja visas 90 minūtes un mača 51.minūtē nopelnīja dzelteno kartīti. Bartošs Kopačs spēles 86.minūtē vadībā ar 2:1 izvirzīja “Lechia” komandu, taču divas minūtes vēlāk izlīdzinājumu panāca bijušais “Riga” futbolists Kamils Biļinksis.

Citā spēlē Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas “Rakow” mājās spēkojās bezvārtu neizšķirti 0:0 (0:0) ar Krakovas “Cracovia”. Gutkovskis spēlē iesaistījās no pirmās minūtes, taču tika nomainīts trīs minūtes līdz pamatlaika beigām.

Visbeidzot Belastokas “Jagiellonia” bez Pāvela Šteinbora vārtos viesos ar 0:3 (0:0) kapitulēja Ļubinas “Zaglebie”. Filips Staržinskis uzvarētāju labā guva divus vārtus. “Rakow” ar 35 punktiem 20 spēlēs ieņem trešo vietu, par pieciem punktiem mazāk ir pozīciju zemāk esošajai Tobera komandai, bet “Jagiellonia” ar 25 punktiem ieņem desmito vietu.