Tobers un “Lechia” sasniedz Polijas kausa pusfinālu

12/03/2020 11:33

Latvijas futbolista Kristera Tobera pārstāvētā Polijas ekstraklases komanda Gdaņskas “Lechia” trešdien izcīnīja uzvaru valsts kausa ceturtdaļfināla spēlē, kamēr Ukrainas komanda “Oleksandriya” ar Kasparu Dubru ierindā nesasniedza kausa pusfinālu.

“Lechia” mājās ar 2:1 (0:0) uzveica Glivices “Piast”.

Tobers savā komandā balsta pussarga pozīcijā nospēlēja visu maču, taču ar rezultatīvām darbībām neizcēlās.

Pēc bezvārtu pirmā puslaika vadību mačā 57.minūtē ieguva “Lechia”. Hosē Gomešs vadībā izvirzīja “Lechia”, bet septiņas minūtes vēlāk 2:0 panāca Flaviu Paišāu. Tikmēr viesi savus vienīgos vārtus guva septiņas minūtes līdz mača beigām, precīzi sitot Kristoferam Vidam.

Tobers līdz Polijas čempionāta sezonas beigām tiks izīrēts no “Liepājas” komandas, bet vienošanās paredz arī iespēju izpirkt jaunā futbolista līgumu.

“Lechia” pērn kļuva par Polijas kausa ieguvēju.

Tikmēr Ukrainas kausa ceturtdaļfinālā “Oleksandriya” viesos ar 0:1 (0:0, 0:1) papildlaikā zaudēja Kijevas “Dinamo”.

Dubra laukumā pavadīja visu maču, taču ar rezultativitāti neizcēlās.

Vienīgos vārtus šajā duelī izdevās gūt otrā papildlaika pirmajā minūtē, kad precīzs bija Viktors Cigankovs.

Astotdaļfinālā “Oleksandriya” uzvarēja Andreja Cigaņika pārstāvēto Luhanskas “Zorja”.

Pērn Ukrainas kausu ieguva Doņeckas “Shakhtar”, kas šogad astotdaļfinālā zaudēja tieši “Dinamo”.