Tobers un “Lechia” svin panākumu Polijas ekstraklasē, Šteinbors izlaiž uzvaru

01/03/2020 18:14

Latvijas futbola izlases pussarga Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas “Lechia” svētdien svinēja panākumu Polijas ekstraklases spēlē, kamēr vārtsarga Pāvela Šteinbora pārstāvētā Gdiņas “Arka” kompensācijas laikā izlaida no rokām uzvaru.

“Lechia” viesos ar 2:1 (1:0) pārspēja Kelces “Korona” vienību.

Tobers spēlēja balsta pussarga pozīcijā un laukumā bija visas 90 minūtes. Viņš vienu reizi sita pa vārtiem un 15 minūtes pirms pamatlaika beigām tika pie savas otrās dzeltenās kartītes ekstraklasē.

Tikmēr “Arka” savā laukumā spēlēja neizšķirti 1:1 (0:0) ar turnīra pastarīti Lodzas LSK.

Gdiņas vienības pamatvārtsargs Šteinbors, kurš tika atzīts par 2019.gada Latvijas labāko futbolistu, laukumā pavadīja visas 90 minūtes. Viņš Polijas ekstraklasē bijis laukumā 105 spēles pēc kārtas.

Kompensācijas laika ceturtajā minūtē Šteinboru pārspēja portugālis Rikārdu Gimaraišs, kurš liedza “Arka” komandai svinēt uzvaru.

Pēc 24 aizvadītām spēlēm Gdaņskas “Lechia” ar 37 punktiem ir septītā, bet Gdiņas “Arka” ar 25 punktiem ieņem 14.vietu. Šteinbora komandai pēc sešām spēlēm, visticamāk, nāksies spēkoties atpalicēju grupā par vietas saglabāšanu spēcīgākajā čempionātā.

Pēc pirmajā posmā aizvadītajām 30 spēlēm čempionāts tika sadalīts divās daļās – čempiona titulu sadalīs astoņi vadošie klubi.

Pērn par Polijas čempioni tika kronēta Glivices “Piast” vienība, bet Šteinbora pārstāvētā “Arka” cīnījās par palikšanu augstākajā līgā.