Točs: Tagad sapnis ir uzvarēt olimpiskajās spēlēs

Latvijas vadošais pludmales volejbola pāris Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs sarunā ar Starptautiskās Volejbola federācija (FIVB) medijiem atklāja, ka sapnis tagad ir uzvarēt 2020. gada Tokijas olimpiskajās spēlēs.

Jau vēstījām, ka 2020. gada Tokijas olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra finālā sestdien no rīta Latvijas pludmales volejbola pāris Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs ar 2-1 (12:21, 22:20, 15:8 ) pārspēja Krievijas duetu Konstantīnu Semjonovu un Iļju Lešukovu.

Pēc uzvarētā mača Pļaviņš dalījās emocijās: “Edgars uz olimpiskajām spēlēm dosies pirmo reizi, bet man tās būs jau trešās spēlēs. Tās ir lieliskas sajūtas un nespējam noticēt, ka tas ir noticis.”

“Vēlamies pateikts lielu paldies trenerim, kurš ticēja mums,” sacīja Pļaviņš. “Paldies arī atbalstītājiem, sponsoriem, ģimenēm, bērniem, kaimiņiem,” piebilda Točs.

“Šis ir kā sapņa piepildījums, jo gadu pirms olimpiskajām spēlēm esam izcīnījuši vietu piedalīties tajās. Jau esam piedalījušies 12 turnīros, kas nozīmē, ka varēsim atpūsties un gatavoties tām,” sacīja Mārtiņš.

“Tagad sapnis ir uzvarēt Tokijas olimpiskajās spēlēs,” piebilda Edgars.

Iepriekš Pļaviņš/Točs sestdien no sākuma aizvadīja pēdējo trešās kārtas spēli, kas arī izšķīra viņu likteni. Latvijas duets ar rezultātu 2-0 (21:17, 21:16) uzvarēja Andrē Lojolu Šteinu/Žeorži Vanderleju no Brazīlijas, nodrošinot sev otro vietu J grupā. Līdz ar šādu rezultātu, Pļaviņš/Točs iekļuva sacensību fināla fāzē, kur no sākuma bija jāaizvada pusfināla cīņas, lai noskaidrotu divus finālistus.

Savukārt jau rītdien Eiropas čempionēm Tīnai Graudiņai un Anastasijai Kravčenokai paredzēts fināls sieviešu konkurencē pulksten 6.00 pēc Latvijas laika pret Čehijas pāri Barboru Hermanovu un Marketu Slukovu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par