Tonijs Pārkers: Jaunie FIBA ”logi” ir briesmīgi, nezinu, kāpēc tos izdomāja

17/07/2018 20:24
Nokopēts

Nacionālās basketbola asosciācijas (NBA) kluba Šarlotes ”Hornets” saspēles vadītājs, kurš komandai pievienojās šajā vasarā, pametot Sanantonio ”Spurs”, intervijā itāļu laikrakstam “Gazzetta dello Sport” kritiski izteicies par Starptautiskās basketbola federācijas (FIBA) izveidotajiem spēļu ”logiem”.

Jaunie FIBA ”logi” ir briesmīga ideja. Nesaprotu, kāpēc to vispār radīja. Tas ir dīvaini, ka būs spēlētāji, kas piedalīsies kvalifikācijā, bet nespēlēs Pasaules kausa finālturnīrā,” Starptautiskās basketbola federācijas lēmumu apstrīdēja Pārkers.

Pārkers šajā vasarā ar “Hornets” komandu noslēdza līgumu uz divām sezonām par kopējo summu desmit miljoniem ASV dolāru. Pieredzējušais saspēles vadītājs “Spurs” komandā bija jau kopš 2001. gada, šajā laikā četras reizes kļūstot par NBA čempionu, vienreiz (2007. gadā) iegūstot NBA finālsērijas vērtīgākā spēlētāja balvu, kā arī sešas reizes piedaloties NBA Visu Zvaigžņu spēlē.

“Man patika agrākā sistēma, bet ideālākajā variantā mums vajadzētu četru gadu sistēmu. Vienu vasaru Eiropas čempionāts, vienu gadu Pasaules kauss, bet gadu vēlāk Olimpiskās spēles, bet visbeidzot, viens gads spēlētājiem būtu brīvs.”

Francijas izlases rindās Pārkers debitēja jau 2000. gadā, 2013. gadā kļūstot par Eiropas čempionu. Viņa rēķinā arī Eiropas čempionāta un Olimpisko spēļu sudraba medaļas.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
6
4.1
1.53
1.53
4.2
6.25
1.61
4.2
5
1.95
3.6
3.75
1.8
4.33
3.5
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām