Toronto aizmaina Kerolu pret bijušo vefieti, veterāns Kraufords atrod klubu

foto: nba.com

Nacionālās basketbola asociācijas klubs Toronto “Raptors” veicis maiņas darījumu ar Brūklinas “Nets”, kā rezultātā uz Brūklinu pārcelsies vieglais uzbrucējs Demārs Kerols, bet pretējā virzienā dosies centrs Džastins Hamiltons, ziņo ESPN.

Hamiltons 2013/14. gada sezonā pārstāvēja Rīgas VEF rindas.

Tāpat “Nets” iegūs divas izvēles, pa vienai pirmajā un otrajā kārtā, 2018. gada draftā.

Toronto šādi rīkojušies, lai atbrīvotos no Kerola lielā līguma. Uzbrucējam spēkā ir divu gadu līgums par kopējo summu 30 miljoniem ASV dolāru. Hamiltons sezonā saņem 3 miljonus.

Aizvadītajā sezonā Kerols vidēji laukumā pavadītajās 26 minūtēs guva deviņus punktus, kamēr Hamiltons 18 minūšu laikā atzīmējās ar septiņiem.

Tāpat kļuvis zināms, kur karjeru turpinās veterāns Džamals Kraufords. Iepriekš tika ziņots, ka viņš trīspusējā maiņas darījumā no Losandželosas “Clippers” nonāca Atlantas “Hawks” rindās, bet Kraufords jau laicīgi paziņoja, ka šajā komandā nespēlēšot.

Kā informē The Vertical, universiālais aizsargs plāno parakstīt divu gadu līgumu ar Minesotas “Timberwolves”, divos gados nopelnot 8,9 miljonus ASV dolāru. Pēc pirmā līguma gada basketbolistam ir opcija pārtraukt sadarbību.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par