Toronto atgūstas no starta nokdauna un uzvar Džordana komandu (VIDEO)

11/02/2018 22:58
Toronto

Svētdien, 11.02., Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) tika aizvadītas vairākas agrās (pēc Latvijas laika) spēles. Pirmajā no tām Austrumu konferences no viena no favorītēm Toronto “Raptors” izbraukumā pārliecinoši uzveica Maiklam Džordanam piederošo Šarlotes “Hornets” ar rezultātu 123:103 (30:26, 32:29, 28:19, 33:29).

Spēli ar 12-0 izrāvienu iesāka mājinieki “Hornets”, bet “Raptors” ātri atguvās no nokdauna un beigās pat pirmo ceturtdaļu noslēdza ar četru punktu pārsvaru, ko palielināja arī otrajā ceturtdaļā, lielajā pārtraukumā ejot ar +7.

Katastrofāls “Hornets” vienībai padevās otrā puslaika sākums, kad no 55:62 pāris minūšu laikā Šarlotes komanda nonāca iedzinējos ar 57:80 (18:2 izrāviens Kanādas komandai). Lai arī mājinieki nelielu deficīta daļu atspēlēja, Toronto spēles grožus noturēja līdz galam, svinot pārliecinošu uzvaru.

Spēles labākie momenti:

Rezultatīvākie zaudētājiem bija ierastie līderi Kemba Vokers un Dvaits Hovards, gūstot attiecīgi 23 un 17 punktus, otrajam izcīnot arī 13 atlēkošās bumbas. Savukārt “Raptors” rindās 25 punkti Demāram Derouzanam, 21 punkts un deviņas bumbas zem groziem lietuvietim Jonam Valančūnam, bet 24 punkti Sī Džeja Mailza kontā.