Toronto no Kalifornijas aizbrauc ar trīs uzvarām un pirmo pozīciju konferencē

17/11/2018 11:15

Aizvadītajā naktī norisinājās sešas Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlēs un tikai viena no tām noslēdzās pamatlaikā.

Izbraukumu par Kaliforniju veiksmīg noslēdza Toronto “Maple Leafs” hokejisti, kas uzvarām pār Losandželosas “Kings” un Sanhosē “Sharks” pievienoja arī papildlaikā izcīnītu panākumu ar 2:1 pret Anaheimas “Ducks”.

Rezultātu spēles pirmajā trešdaļā atklāja Toronto pieredzes bagātais uzbrucējs Patriks Marlo, kurš bija acīgākais vārtu priekšā. Nākamie vārti tika gūti otrās trešdaļas izskaņā, kad Anaheimas uzbrucējs Abergs, kurš ar spēcīgu metienu no zonas vidusdaļas pārspēja “Maple Leafs” vārtu vīru Garetu Spārksu.

Pamatlaikā rezultāts vairs nemainījās, bet papildlaikā uzvaru Toronto atnesa aizsargs Morgans Reilijs, kurš minūti un 43 sekundes līdz tā beigām saņēma labu piespēli no partnera un ar plaukstas metienu pārspēja Džonu Gibsonu.

Pēdējās septiņās spēlēs Toronto hokejisti piedzīvojuši tikai vienu zaudējumu, Austrumu konferences kopvērtējumā ierindojoties pirmajā vietā.

Par Latvijas izlases uzbrucēja Zemga Girgensona pārstāvētās Bufalo “Sabres” ceturto uzvaru pēc kārtas jau vēstījām.

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta piektdienas spēļu rezultāti:
Dalasas “Stars” – Bostonas “Bruins” 1:0 (0:0, 0:0, 0:0, 1:0) – pagarinājumā;
Vinipegas “Jets” – Bufalo “Sabres” 1:2 (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 0:1) – pēcspēles metienu sērijā;
Čikāgas “Blackhawks” – Losandželosas “Kings” 1:2 (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 0:1) – pēcspēles metienu sērijā;
Kolorādo “Avalanche” – Vašingtonas “Capitals” 2:3 (1:0, 0:2, 1:0, 0:1) – pagarinājumā;
Anaheimas “Ducks” – Toronto “Maple Leafs” 1:2 (0:1, 1:0, 0:0, 0:1) – pagarinājumā;
Vegasas “Golden Knights” – Sentluisas “Blues” 1:4 (1:1, 0:3, 0:0).