Toronto “Raptors” atsijā Jasikēviču un paliek divi pretendenti, tostarp titulētais Messina

11/06/2018 20:44
Nokopēts
Etore Messina, Sportazinas.com

Kanādas sporta medijs TSN vēsta, ka par Nacionālās basketbola asosciācijas (NBA) kluba jauno galveno treneri, visticamāk, kļūs vai nu Etore Messina, vai Niks Nurss.

TSN ziņo, ka uzklausot vairākus kandidātus, šobrīd izkristalizējušies divi galvenie favorīti – “Spurs” treneru palīgs Etore Messina un “Raptors” ilggadējs treneru asistents Niks Nurss.

Itāļu speciālists jau kopš 2014. gada ir Grega Popoviča treneru koletīvā, bet Nurss bija ilgstošs Dveina Keisija palīgs un klubā darbojas no 2013. gada.  Interesanti, ka “Raptors” vienība ir vienīgā no 30 NBA komandām, kurai šobrīd nav galvenā trenera.

Jau vēstījām, ka viens no kandidātiem bija arī Kauņas ”Žalgiris” lietuviešu speciālists Šarūns Jasikēvičs, tomēr viņš no potenciālā saraksta atsijāts. 

Šobrīd “Raptors” vienība, kura visai negaidīti no galvenā trenera amata atbrīvoja Dveinu Keisiju, potenciālo kandidātu vidū bija noskatījusi vairākus speciālistus – Niku Nursu, Reksu Kalamianu, Džeriju Stakhousu, Etori Messinu, Ime Udoku un Šarūnu Jasikēviču.

Atgādinām, ka negaidīti no ”Raptors” galvenā trenera amata tika atbrīvots Dveins Keisijs, kurš Kanādas komandu vadīja septiņas sezonas. Šosezon ”Raptors” NBA pamatturnīrā prata uzvarēt Austrumu konferencē, izcīnot 59 uzvaras. Tomēr fiasko tika piedzīvots ”play-off” otrajā kārtā, kurā ar 0-4 atzīts Klīvlendas ”Cavaliers” pārākums.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām