“Torpedo” ar Ozoliņu treneru štābā izcīna ceturto panākumu pēc kārtas

22/11/2019 18:10

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Ņižņijnovgorodas “Torpedo” ar leģendāro Latvijas hokeja zvaigzni Sandi Ozoliņu treneru štābā šodien ar 4:1 izbraukumā uzveica Novosibirskas “Sibir” komandu, svinot ceturto panākumu pēc kārtas.

Savukārt Austrumu konferences pārstāve “Sibir” piedzīvoja sesto zaudējumu pēc kārtas.

Pirmais spēles periods aizritēja bez gūtiem vārtiem, bet otrajā trešdaļā vienīgo ripu iemeta mājinieki. Pēc divām bezvārtu trešdaļām atvērās arī Ņižņijnovgorodas pārstāvji, gūstot četrus bezatbildes vārtus. Ceturto ripu “Torpedo” raidīja jau tukšajos “Sibir” vārtos.

Līdz ar to “Torpedo” pacēlās uz trešo pozīciju Rietumu konferences kopvērtējuma tabulā, apsteidzot Maskavas “Spartak” un Sanktpēterburgas SKA vienības.

Bijušais Rīgas “Dinamo” komandas galvenais treneris Ozoliņš “Torpedo” komandai pievienojās iepriekšējās sezonas laikā. “Torpedo” galvenais treneris ir Deivids Nemirovskis, ar kuru Ozo kādreiz kopā spēlēja Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Floridas “Panthers”.