Tortorella pēc zaudējuma atsakās atbildēt uz žurnālistu jautājumiem: Es neko nepaskaidrošu

08/08/2020 15:19
Džons Tortorella

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Kolumbusas “Blue Jackets” galvenā trenera Džona Tortorellas preses konference pēc piedzīvotā zaudējumā Stenlija kausa “play-in” sērijas ceturtajā spēlē pret Toronto “Maple Leafs” ilga mazāk kā minūti, jo vienības stūrmanis atteicās atbildēt uz žurnālistu uzdotajiem jautājumiem.

Tortorella noklausījās trīs žurnālistu jautājumus un atteicās atbildēt uz katru no tiem. “Es neko nepaskaidrošu,” lakonisks bija komandas galvenais treneris.

Jau ziņots, ka šonakt, vārtus sargājot latviešu ripu ķērājam Elvim Merzļikinam, “Blue Jackets” līdz pat mača 57. minūtei atradās vadībā ar rezultātu 3:0, taču pamatlaika izskaņā ielaida trīs vārtus un vēlāk cieta sakāvi papildlaikā ar 3:4, rezultātam sērijā atkal kļūstot neizšķirtam 2-2. Sērijas uzvarētājs noskaidrosies piektajā spēlā, kas tiks aizvadīta jau rītvakar – pulksten 23:00 pēc Latvijas laika.

Merzļikins šonakt pirmo reizi izslēgšanas spēlēs ”Blue Jackets” vārtus sargāja jau no pirmajām sekundēm un aizvadīja savu pirmo pilno NHL izslēgšanas maču. Latviešu vārtsargs atvairīja 49 no 53 pretinieku metieniem un, neskatoties uz trim ielaistajiem vārtiem pēdējās pamatlaika minūtēs, tika atzīts par spēles trešo zvaigzni.