“Tottenham Hotspur” savā jaunajā stadionā ievāksies tikai martā

Tottenham Hotspur stadions, sportazinas.com
Tottenham Hotspur stadions Foto: Tottenham Hotspur FC

Anglijas Premjerlīgas kluba Londonas “Tottenham Hotspur” vadība paziņojusi, ka komandas jaunais mājas spēļu stadions uzņemt savus saimniekus būs gatavs ne ātrāk par martu.

“Tottenham Hotspur” sākotnēji mačus jaunajā “White Hart Lane” bija paredzēts aizvadīt jau, sākot no pagājušā gada septembra, taču korekcijas ieviesa aizkavēšanās ar stadiona celtniecību.

“Vēlos atvainoties mūsu līdzjutējiem un izteikt pateicību par nerimstošu pacietību,” izteicās kluba valdes priekšsēdētājs Daniels Levijs.

Jaunā stadiona ietilpība ir 62062 sēdvietas, un tajā plānots uzņemt ne tikai klasiskā futbola, bet arī Nacionālās futbola līgas (NFL) spēles. Jaunais “White Hart Lane” uzcelts teritorijā, kur līdz pat 2017. gadam atradās iepriekšējā “Hotspur” mājvieta ar tādu pašu nosaukumu.

“Turpmāk gādāsim par to, lai būvniecība iekļautos konkrētos termiņos un sniegsim papildus informāciju par stadiona celtniecības procesu tuvāko divu trīs nedēļu laikā,” piebilda Levijs.

Paredzams, ka pirmo dueli jaunajā stadionā Londonas vienība aizvadīs 16. martā, kad Premjerlīgas ietvaros tiks uzņemts cits galvaspilsētas klubs “Crystal Palace”.

Kamēr jaunais stadions vēl top, Londonas klubs savus mājas mačus aizvada Vemblijā, taču slavenajā arēnā uz “Hotspur” mājas spēlēm pieejamas ir tikai 51 no 90 tūkstošiem sēdvietu. 16. janvārī paredzēta sēde, kurā tiks lemts par sēdvietu skaita palielināšanu līdz 62 tūkstošiem.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par