”Tottenham Hotspur” sezonu sāk ar grūtu uzvaru Ņūkāslā (VIDEO)

11/08/2018 17:20
''Tottenham Hotspur'', Sportazinas.com

Anglijas Premjerlīgas pirmās kārtas spēlē pie grūtas uzvaras izbraukumā tikusi Londonas ”Tottenham Hotspur”, kas ar 2:1 apspēlēja Ņūkāslas “United” futbolistus.

Rafas Benitesa vadītā Ņūkāslas komanda pagājušajā sezonā pēc gada pārtraukuma atgriezās Premjerlīgā, pēc ne visai sekmīgi aizvadīta novembra un decembra kopvērtējumā tomēr spējot finišēt cienījamajā desmitajā pozīcijā.

Tikmēr “Hotspur” Premjerlīgu noslēdza trešajā vietā, taču, neskatoties uz allaž augstvērtīgajiem rezultātiem, Londonas klubs jau desmit sezonas pēc kārtas nav spējis izcīnīt nevienu trofeju – 2008. gadā vienība triumfēja līgas kausā. Starpsezonā komanda nebija aktīva spēlētāju tirgū, taču vienlaikus “Hotspur” izdevās sastāvā noturēt visus kluba līderus.

Jau dueļa astotajā minūtē Jans Vertongens pēc Davinsona Sančesa piespēles trāpīja pa pārliktņa apakšu, sāktonēji izskatoties, ka bumba nav šķērsojusi vārtu līniju, tomēr ”goal line” tehnoloģija ziņoja tiesnesim, ka vārti ir gūti – 1:0 ”Tottenham Hotspur” izvirzās vadībā.

Taču Ņūkāslas “United” ātri prata atspēlēties un jau pēc trīs minūtēm tablo vēstīja 1:1.   Mets Ričijs izpildīja lielisku piespēli un soda laukumā bumbu nogādāja Hoselu, kurš ar galvu raidīja apaļo priekšmetu Lorisa sargātajos vārtos. 18. minūtē ”Tottenham” atguva vadību – aizsargs Serža Orjē izpildīja centrējumu un Ņūkāslas soda laukumā teicami atrada Deli Alī, kurš ar galvu pārspēja Dubravku – 2:1.

Otro 45 minūšu ievadā Ņūkāslas “United” varēja panākt izlīdzinājumu, taču veiksme nebija mājinieces sabiedrotā. 47. minūtē Moameds Diamē trāpīja pa stabu, bet 51. minūtē Kenedijs nokļuva aci pret aci ar Lorisu, tomēr nespēja savaldīt bumbu, izniekojot iespēju. Duelis tā arī beidzās ar minimālu ”Tottenham Hotspur” uzvaru.