“Tour de France” avārijas izraisītāja saņem 1200 eiro sodu: Man ir kauns par savu stulbumu

09/12/2021 18:02
Tour de France

Līdzjutējai, kura izraisīja masveida riteņbraucēju kritienu šī gada “Tour de France” sacensībās, piespriests naudassods, vēsta Francijas mediji. Tiesas sēdē Brestā 31 gadus vecajai francūzietei, kuras dēļ notika masveida kritiens un savainojumus guva vairāki desmiti sportistu, piespriests 1200 eiro liels naudassods.

Tāpat sievietei, kuras vārds netiek publiskots, jāmaksā simbolisks viens eiro Francijas Profesionālo riteņbraucēju asociācijai (UNCP). Prokuratūra vainīgai pieprasīja četru mēnešu nosacītu cietumsodu, apsūdzību izvirzot par dzīvības apdraudēšanu un netīšu miesas bojājumu nodarīšanu.

Vainīgā tiesā norādīja, ka viņai esot “kauns, par savu stulbumu”. Kā zināms, šī gada “Tour de France” pirmajā posmā līdzjutēja 45 kilometrus pirms finiša ar plakātu rokās mēģināja pievērst sev televīzijas kameru uzmanību un nemanīja vācieša Tonija Martina tuvošanos, pēc brīža 60 riteņbraucējiem jau atrodoties uz asfalta. “Jumbo-Visma” pārstāvja kritiens sacensības apturēja uz piecām minūtēm. Dāma četras dienas slēpās no policijas, līdz pati pieteicās likumsargiem.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Rihards Bukarts
17/05/2022 09:57

Rihards kā mērķis, Sotnieks kā skatītājs un kļūdu atkārtošana – septiņi novērojumi pēc PČ spēles pret Norvēģiju

“Kā komanda mēs varējām nospēlēt krietni labāk, bet pats galvenais ir tas, ka izcīnījām trīs punktus,” aptuveni šādas domas, varbūt pateiktas ar citu vārdu palīdzību, skanēja pēc Latvijas un Norvēģijas…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…