“Trail Blazers” aizsargs parāda atlētismu un iegūst “danku” konkursa uzvarētāja titulu (VIDEO)

08/03/2021 04:58
Anfernijs Saimonss

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) aizvadīts Zvaigžņu spēles “AT&T” “danku” konkurss. Par sacensību uzvarētāju šajā sezonā kļuva Anfernijs Saimonss no Portlendas “Trail Blazers”.

“Dankos” sacentās Indiānas “Pacers” spēlētājs Kasijuss Stenlijs, kurš šosezon nav izpildījis nevienu sekmīgu “danku”. Tāpat savu atlētismu centās pierādīt Portlendas “Trail Blazers” basketbolists Anfernijs Saimonss, kā arī Ņujorkas “Knicks” debitants Obi Topins.

Konkursu atklāja Stenlijs, kurš realizējot savu mēģinājumu ar pirmo reizi, žūrijas vērtējumā ieguva 44 punktus. Nākamais “dankoja” Topins, kurš arī ar pirmo piegājienu trieca bumbu grozā no augšas un spēja nopelnīt 48 punktus. Kā noslēdzošais pirmo “danku” izpildīja Saimonss, kurš ieguva novērtējumu ar 46 punktiem.

Otro mēģinājumu sēriju atkal uzsāka Stenlijs, kuram neizdevās ieplānotie mēģinājumi, iegūstot tikai 37 punktus. Pēc tam bumbu grozā no augšas lika Saimonss, kurš par veiksmīgo “danku” saņēma 49 punktus. Tikmēr Topinam, realizējot savu piegājienu ar otro reizi, žūrija atvēlēja 46 punktus.

Finālā katram dalībniekam bija dota viena iespēja “dankot”. No abiem bumbas triecieniem grozā no augšas žūrijas pārstāvji izvēlējās sev tīkamāko. Šoreiz žūrijas labvēlība bija Saimonsa pusē, kurš ieguva par “AT&T” “danku” konkursa uzvarētāju titulu, fināla kārtā pārspējot Topinu ar trīs pret divi.

Pieslēgties

Dienas fokusā

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām