“Trail Blazers” noslēdz izmeklēšanu un no amata atstādina ģenerālmenedžeri Olšiju

03/12/2021 21:27

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Portlendas “Trail Blazers” no amata atstādinājusi ģenerālmenedžeri un basketbola operāciju prezidentu Nīlu Olšiju, kurš pārkāpis kluba rīcības kodeksu. Tikmēr medija “Yahoo Sports” žurnālists Kriss Heinss uzzinājis, ka Olšijs atlaists pēc tam, kad par viņa darbu saņemtas sliktas atsauksmes no citiem “Trail Blazers” darbiniekiem.

“Trail Blazers” uzsāka izmeklēšanu pēc tam, kad vairāki darbinieki sūdzējās par to, ka Olšijs veido toksisku darba vidi, izturoties pret citiem naidīgi. Heinss, uzzinot detaļas no situācijai tuvu stāvošiem avotiem, raksta, ka vairāki štata darbinieki tika iebiedēti un pakļauti rupjām tirādēm, kuras īstenojis Olšijs.

“Trail Blazers”, uzsākot izmeklēšanu, algoja neatkarīgu kompāniju “O’Melveny & Myers”, kas intervēja darbiniekus, tagadējos spēlētājus, bijušos spēlētājus un treniņu halles darbiniekus. Sākotnēji bija plānots, ka izmeklēšana ilgs dažas dienas, bet tā ieilga līdz teju mēnesim. Klubs uzsācis jauna ĢM meklēšanu, kā galveno kandidātus izskatot Čikāgas “Bulls” ģenerālmenedžeri Marku Eversliju un Ņujorkas “Knicks” sastāva arhitektu Skotu Periju.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Leonīds Dmitričenko
18/01/2022 10:07

“Dinamo” treneris pievienojas Austrumu konferences grandam

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” fiziskās sagatavotības treneris Leonīds Dmitričenko karjeru turpinās Magņitogorskas “Metallurg”, liecina paša speciālista “Instagram” profilā ievietotais attēls. Speciālists Latvijas klubam pievienojās pirms šīs sezonas….

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…