“Trail Blazers” uzvar Denverā un izlīdzina sēriju (VIDEO)

02/05/2019 07:20

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Rietumu konferences pusfināla sērijā neizšķirtu 1-1 panākuši Portlendas “Trail Blazers” basketbolisti, kas izbraukumā ar 97:90 pārspēja Denveras “Nuggets” vienību.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais bija Sī.Dž Makalums, kurš atzīmējās ar 20 gūtiem punktiem, kamēr cits vienības līderis Damiens Lilards aizvadīja klusu spēli – 14 gūti punkti (5/17 realizēti metieni no spēles). “Double double” sakrāja Als-Faruhs Aminu: 11 punkti un desmit atlēkušās bumbas, bet Rodnijs Hūds un Enes Kanters guva pa 15 punktiem.

Nikola Jokičs bija rezultatīvākais zaudētāju rindās: 16 punktiem pievienotas 14 atlēkušās bumbas un septiņas rezultatīvas piespēles.

“Trail Blazers” basketbolisti, dodoties puslaika pārtraukumā bija sakrājuši 15 punktu pārsvaru, trešajā ceturtdaļā to palielinot pat līdz 17 punktiem, tomēr cīņas turpinājumā mājinieki spēja pievilkt līdz “-5”, nespējot iniciatīvu pārņemt savās rokās. Denveras komandai nelīdzēja arī pārliecinoša uzvara pār atlēkušajām bumbām.

Sērijas trešā spēle paredzēta Portlendā naktī uz sestdienu.