Tralmaks parāda klasi, gūstot piekto punktu pēdējos trīs AHL mačos

21/02/2022 00:46
Eduards Tralmaks

Svētdien Amerikas hokeja līgas (AHL) regulārajā čempionātā agrajā mačā rezultatīvu sniegumu turpināja demonstrēt Eduards Tralmaks, kurš ar gūtiem vārtiem palīdzēja sevis pārstāvētajai Providences “Bruins” pārspēt Heršijas “Bears”.

Providences “Bruins” un Tralmaks šovakar aizvadīja “back-to-back” spēli, proti, otro maču divu dienu laikā, viesos ar 4:1 (0:0, 2:1, 2:0) uzvarot Heršijas “Bears” vienību. Latviešu uzbrucējs šonakt guva savas komandas pirmos vārtus, panākot neizšķirtu 1:1 otrā perioda 19.minūtē.

Tralmaks spēlē kopumā izdarīja divus metienus pa vārtiem un maču pabeidza ar pozitīvu lietderības rādītāju (+1). Latvietis šosezon laukumā devies 28 AHL mačos, kuros guvis deviņus vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles, bet kopumā pēdējās trīs spēlēs latvietis izcēlies ar pieciem rezultativitātes punktiem.

Citviet Haralda Egles pārstāvētā Manitobas “Moose” mājās ar rezultātu 4:3 (1:0, 1:0, 1:3; 1:0) papildlaikā pārspēja Milvokī “Admirals” komandu. Latviešu uzbrucēja pārstāvētā vienība aizvadīja pirmo maču pēc nedēļas pārtraukuma un pārtrauca trīs zaudējumu sēriju.

Egle šīvakara spēlē nepiedalījās, bet pēdējo reizi laukumā latvietis devās 8.februāra mačā pret Teksasas “Stars”. Egle šosezon laukumā devies 23 AHL mačos, kuros guvis četrus vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles, bet kopumā pēdējās septiņās spēlēs latvietis ticis pie tik pat rezultativitātes punktiem.

Tāpat naktī uz pirmdienu spēli aizvadīs Latvijas vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētā Ebotsfordas “Canucks”, kas plkst. 00:05 pēc Latvijas laika viesos lūkos pārspēt Kolorādo “Eagles”. Šilovs šosezon laukumā devies desmit AHL mačos, kuros vidēji ielaidis 3,10 ripas un atvairījis 88,8% metienu, palīdzot vienībai tikt pie trim uzvarām.

“Canucks” ar 39 spēlēs izcīnītiem 44 punktiem Klusā okeāna divīzijā ieņem sesto vietu deviņu komandu konkurencē, “Bruins” tikmēr ar 50 punktiem 41 spēlē ieņem sesto vietu Atlantijas divīzijā, bet “Moose” ar 43 spēlēs izcīnītiem 55 punktiem ir otrā labākā komanda Centrālajā divīzijā. Regulārajā čempionātā līdz aprīļa beigām komandas aizvadīs nevienādu spēļu skaitu – 76, 72, vai 68 -, sadalot vietas pēc izcīnīto punktu/maču attiecības. Plānots, ka, sākot ar nākamo sezonu, visas vienības regulārajā turnīrā aizvadīs pa 72 spēlēm.