Tralmaks: Pēc Polijas spēles gaisotne ģērbtuvē bija tāda, it kā kāds būtu nomiris

27/05/2024 18:34
Nokopēts
Eduards Tralmaks

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Eduards Tralmaks raidījumā “Fleksis” dalījās pārdomās par aizvadīto pasaules čempionātu.

Jau vēstīts, ka Latvijas valstsvienība šajā PČ neiekļuva ceturtdaļfinālā un finišēja devītajā pozīcijā. Tralmaks septiņos mačos izcēlās ar vieniem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli. “Sajūtas divejādas. Viens ir tas, ka mērķis netika izpildīts, tā ir lielākā vilšanās. Bet no otrās puses – debijas čempionāts, es to izbaudīju un mājās atgriezos ar pozitīvām emocijām. Pirmais, ko skatījos, bija 2006. čempionāts un jau tobrīd zināju, ka gribētu piedzīvot ko tādu.”

Aizvadītajā PČ Latvija visai neefektīvi spēlēja vairākumā, realizējot tikai vienu no 22 mēģinājumiem. “Tas nav noslēpums, visiem galvā tas sēž. Par to tiek daudz runāts medijos. Protams, ka arī treneri to saka. Aizmirsiet vakardienu, šodien būs, šodien maisam gals vaļā. Un tā līdz pēdējais spēlei. Bet pašiem tās pārliecības līdz galam nav, jo tikai viens gols [vairākumā]. Vienā brīdī maza neticība piezagās.

Diemžēl neizmainījām ne statistiku, ne vairākuma izspēles. Ja paskatās uz cilvēkiem vairākumā – it kā jābūt kaut vienam golam kaut kādā brīdī. Bet negāja iekšā, bija maz metienu pa vārtiem.It īpaši atceros to piecu minūšu vairākumu pret Zviedriju. Nebija metienu, nebija pat momentu, un tas ir viens no aspektiem, kāpēc neesam ceturtdaļfinālā,” pārliecināts uzbrucējs.

“Mums bija pasaules līmeņa vārtsargi – labākais Vācijas vārtsargs un NHL vārtsargs. Diemžēl tas turnīrs neaizgāja arī viņiem. Tas PČ liedza viņiem parādīt sevi no labākās puses, bet tā tas bija visai izlasei kopumā. Tikai pēdējās divas spēles bija, kurās spēlējām kā komanda.

Pēc Polijas spēles ģērbtuvē neizskatījās, ka mēs būtu uzvarējuši. Bija mazais prieciņš, bet visi sēdējām, it kā kāds būtu nomiris, jo kaut ko mēs pazaudējām – šajā gadījumā ne cilvēku, bet punktu. Pirmo kārtīgu uzvaru es sajūtu pret Kazahstānu, bet lielas emocijas – pret Slovākiju,” teica Tralmaks.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
5.51
3.61
1.68
5.01
3.71
1.71
2.22
3.13
3.53
1.16
7
11
1.31
5.25
9.75
1.35
-
3.22
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām