Tralmaks rezultatīvs “Bruins” panākumā AHL mačā

06/05/2021 22:55
Eduards Tralmaks

Latvijas uzbrucējs Eduards Tralmaks ceturtdien nopelnīja rezultatīvu piespēli, palīdzēdams savai komandai Providensas “Bruins” izcīnīt graujošu uzvaru Amerikas Hokeja līgas (AHL) spēlē. “Bruins” mājās ar 6:3 (0:1, 3:1, 3:1) uzvarēja Hārtfordas “Wolf Pack”.

Tralmaks rezultatīvi piespēlēja trešā perioda trešajā minūtē, kad Oskars Stīns guva uzvaru nesošos vārtus. Uzbrucējs šosezon astoņās AHL spēlēs izcēlies ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli. “Bruins” ar 34 punktiem 25 spēlēs Atlantijas divīzijā ieņem pirmo vietu.

AHL sezona sākās 5.februārī un tajā 28 vienības sadalītas pa piecām divīzijām, kurās nav vienāds komandu skaits. Komandas regulārajā čempionātā aizvadīs arī nevienādu spēļu skaitu.