Tramps atceļ “Warriors” vizīti Baltajā namā

goldensteitas-warriors-sportazinas.com
foto: fanrag.com

Amerikas Savienoto valstu prezidents Donalds Tramps atcēlis Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Goldensteitas “Warriors” uzaicinājumu ierasties uz čempionu oficiālo pieņemšanu Baltajā namā.

“Čempionu vizīte Baltajā namā vienmēr ir uzskatīta par lielu godu. Stefans Karijs vilcinās ar lēmuma pieņemšanu, tāpēc ielūgums tiek atcelts,” savā mikroblogošanas vietnes twitter.com profilāraksta Tramps.

Jau uzreiz pēc titula izcīnīšanas vairāki “Warriors” basketbolisti, tostarp un Stefans Karijs, paziņoja, ka nevēlas doties ikgadējā NBA čempionu vizītē uz Balto namo, jo neatbalsta Donaldu Trampu.

“Mēs neatbalstām to, kurš ir mūsu prezidents. Neatbalstam to, ko viņš ir teicis un to, ko viņš nav pateicis brīžos, kad tas ir bijis nepieciešams. Cerams, ka, neejot uz Balto namu, mēs iedvesmosim pārmaiņas, kad nonāksim līdz tam, ko mēs savā valstī cienam, kā arī tam, kas ir pieņemams un ko mēs varam ignorēt. Tas nav vienkārši tāpēc, lai neietu. Ir lietas, kas jādara, lai savu ziņu pārvērstu reālā darbībā,” šodien medijiem stāsta Karijs.

Durents ar Kariju nebūt nav vienīgie slavenie basketbolisti, kas neatbalsta Donaldu Trampu. Arī publiski paudis negatīvu viedokli par prezidentu un viņa realizēto politiku. Lielākā daļa spēlētāju uzskata, ka neviennozīmīgi vērtētais prezidents ir rasists.

Lebrons Džeims jau paspējis publiski izteikties šajā sakarā: “Karijs jau paziņoja, ka uz pieņemšanu neies. Līdz ar to, nevar būt ne runas par ielūguma atcelšanu. Vizīte Baltajā namā bija pagodinoša pirms tu uzradies,” twitter.com profilā rakstīja Džeimss.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par