Tramps cer, ka profesionālais sports atsāksies augustā vai septembrī

05/04/2020 08:31
Donalds Tramps, www.sportazinas.com

Amerikas Savienoto Valstu (ASV) prezidents Donalds Tramps sazinājies ar Ziemeļamerikas lielāko sporta līgu un organizāciju vadītājiem. Viņš paudis cerību, ka skatītāji stadionos un arēns varētu atgriezties augustā un septembrī.

Ar prezidentu runāja 12 lielākās sporta organizācijas Amerikā – Nacionālā basketbola asociācija (NBA), Nacionālā futbola līga (NFL), Nacionālā hokeja līga (NHL), Augstākā beisbola līga (MLB), MLS, WNBA, WWE, “PGA Tour”, LPGA, UFC, “IndyCar” un “Breeders’ Cup”.

NFL jaunās sezonas sezonas sākums paredzēts septembrī. Tramps sacīja, ka tic tam, ka sezona sāksies paredzētājā laikā. Tramps arī izteica viedokli, ka līdzjutēji stadionos un arēnās varēs atgriezties augustā un septembrī. ESPN piebilst, ka nav skaidrs, vai medicīnas eksperti šādu pieņēmumu uzskata par reālu.

Jau ziņots, ka 12. martā NBA bija pirmā līga ASV, kas rūpējoties par spēlētāju un skatītāju drošību un veselību, uz nenoteiktu laiku pārtrauca čempionātu. Iepriekš nekas neliecināja par to, ka sezona varētu atsākties tuvākajā laikā, taču pirms dažām nedēļām līgas vadība saglabāja cerību, ka tai izdosies atrast formātu, lai noskaidrotu uzvarētāju.

NBA komisārs Adams Silvers šodienas sarunā sacīja, ka līgas bija pirmās lielās organizācijas, kas apturēja savu darbību, un ka tās ar lielāko prieku centīsies restartēt ekonomiku kopā ar visu valsti, tiklīdz būs saņemts apstiprinājums no veselības dienestiem.

Pieslēgties

Dienas fokusā

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…