Treimaņa brigāde rītdien apkalpos Eiropas līgas spēli 

15/09/2021 11:41

Latviešu arbitrs Andris Treimanis kopā ar savu brigādi rītdien apkalpos Eiropas līgas spēli, informē Latvijas futbola federācija (LFF). 

Tiesneši nozīmēti uz maču starp Leverkūzenes “Bayern” un Budapeštas “Ferencvaros”, kas norisināsies stadionā “Bayarena” Luverkūzenē. Mača sākums plkst. 19:45 pēc Latvijas laika. 

Iepriekš vēstīs, ka pagājušajā gada oktobrī Treimanis tiesāja Čempionu līgas spēli Mančestras arēnā “Etihad Stadium” starp vietējo “City” un “Porto”. Kopā ar Treimani maču apkalpoja līnijtiesneši Haralds Gudermanis un Aleksejs Spasjoņņikovs un ceturtais tiesnesis Aleksandrs Golubevs. 

Treimanis arī iepriekš tiesājis ČL grupu turnīra maču, tāpat viņa CV ir darbs izlašu spēlēs Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, savukārt 2019. gadā viņam uzticēja tiesāt U17 Pasaules kausa finālspēli. 

Treimanis ir Latvijas vadošais futbola arbitrs. Kopš 2011. gada viņš FIFA kategorijas tiesnesis. 

Pieslēgties

Dienas fokusā

Andrejs Makarovs
18/09/2021 17:15

Kādreizējais “Dinamo” vārtsargs Makarovs joprojām skatās komandas spēlēs un sarakstās ar Meiju 

28 gadus vecais Andrejs Makarovs savulaik tika uzskatīts par vienu no Krievijas talantīgākajiem vārtsargiem. Tomēr viņa karjera Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sanāca visai īsa, arī posms Kontinentālajā hokeja līgā (KHL)…