Treimanis parāda Ronaldu dzelteno kartīti, “Al-Nassr” droši iesoļo kausa pusfinālā (VIDEO)

14/03/2023 19:18
Andris Treimanis un Krištianu Ronaldu

Šovakar Saūda Arābijas Karaļa kausa ceturtdaļfināla spēlē “Al-Nassr“, kuras sastāvā spēlē portugāļu superzvaigzne Krištianu Ronaldu, ar 3:1 pieveica “Abha” un iekļuva turnīra pusfinālā.

“Al-Nassr” drošus pamatus panākumam ielika jau mača sākumā. Jau devītajā sekundē Sami el Nadžejs atklāja spēles rezultātu, bet 21. minūtē Abdula el Haibari pārsvaru dubultoja.

Jāpiemin, ka šo maču tiesāja Latvijas tiesnesis Andris Treimanis ar asistentiem Haraldu Gudermani un Alekseju Spasennikovu. Pirmā puslaika izskaņā Ronaldu ar komandu iesāka pretuzbrukumu, kuru gan apstādināja Treimaņa svilpe, kas signalizēja puslaika beigas. Ronaldu nesavaldījās un aiz dusmām bumbu aizspēra prom, par ko Latvijas arbitrs portugāli sodīja ar dzeltenās kartītes parādīšanu.

“Plāksteris” gan spēles scenāriju nemainīja – jau otrā puslaika ievadā “Al-Nassr” guva trešos vārtus, ar precīzu sitienu izceļoties Mohamedam Maranam. Lai gan 69. minūtē “Abha” deficītu samazināja, rezultāts mača noslēdzošajā daļā vairs nemainījās.

Ieskaitot līgas mačus, jau trešo reizi pēc kārtas “sausā” palika Ronaldu. Viņš arī 87. minūtē tika nomainīts.  Turnīra 1/2 finālā “Al-Nassr” spēkosies ar “Al Wehda” vienību.