Treneris Krūmiņš atrod darbu Kazahstānā un atgriežas basketbolā

Varis Krūmiņš, sportazinas.com
Varis Krūmiņš | Foto: Valmieras Ziņas

Varis Krūmiņš iecelts par Kazahstānas komandas Atirau “Barsy” fārmkluba galveno treneri, vēsta ieraksts kluba “Instagram” profilā.

58 gadus vecais Latvijas basketbola speciālists Krūmiņš šosezon vadīs Kazahstānas pēc spēka otrās līgas klubu Atirau “Barsy”. Tā viņam būs atgriešanās basketbolā pēc tam, kad 2017.gadā Krūmiņš kļuva par 12.Saeimas deputātu.

Krūmiņš trenēs valsts spēcīgākās basketbola līgas kluba Atirau “Barsy” jauniešu komandu, kas ir arī “Barsy” fārmklubs. Galveno komandu kopš 2018.gada decembra trenē bijušais Latvijas izlases galvenais treneris Arnis Vecvagars, 2018./2019.gada sezonā aizstūrējot “Barsy” līdz sudraba medaļām Kazahstānas čempionātā.

Krūmiņš ilgus gadus (1997.-2007.) trenēja spēcīgāko Valmieras basketbola klubu, divreiz izcīnot bronzas medaļas. Pēc tam viņš kļuva par Jelgavas komandas galveno treneri, uz ilgāku laiku apmetoties šajā pilsētā, bet vēlāk vadīja “Valka-Valga” komandu. 2009./2010.gada Latvijas sieviešu čempionāta fināla laikā uz divām spēlēm Krūmiņš kļuva par “Cēsu” komandas galveno treneri.

Treneris ir bijis atzīts jauniešu izlašu speciālists. 2007.gadā viņš kā pirmais no Latvijas basketbola treneriem ar valsts izlasi izcīnīja medaļas Eiropas čempionātā, bronzas medaļas iegūstot ar U18 valstsvienības puišiem. Savukārt Latvijas vīriešu valstsvienībā Krūmiņš bijis Latvijas izlases galvenā trenera palīgs.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par