Treneris pēc tikšanās ar Makgregoru: Viņā ir atgriezusies kaisle cīnīties

Konors Makgregors, Sportazinas.com
Foto: UFC

(“Ultimate Fighting Championship”) lielākā zvaigzne  vien 30 gadu vecumā marta beigās negaidīti paziņoja par profesionāla cīkstoņa karjeras noslēgšanu, taču nu viņš savas domas jau ir mainījis.

Savu komentāru par Makgregora vēlmi atgriezties cīņu apritē portālā “mmafighting.com” sniedz viņa pēdējais treneris Džons Kavana.

“Cik zinu, pēdējos pāris mēnešus viņš trenējies Maiami, bet tagad viņu beidzot esmu saticis. Ceru, ka tiksimies arī nākamajā nedēļā un apspriedīsim tālākos plānus,” iesāka Kavana.

Treneris turpināja: “Manuprāt, viņā ir atgriezusies kaisle cīnīties. Viņš atkal vēlas izaicinājumus. Būšu ļoti pārsteigts, ja viņš vairs nekad dzīvē necīnīsies!”

“Ceru, ka Konors oktagonā atgriezīsies vasarā,” stāstīja Kavana.

Savukārt UFC prezidents Dana Vaits iepriekš atklāja: “Konoram patīk būt situācijās, kurās viņš ir noteicējs un dara, ko viņš grib darīt. Mēs cenšamies sadarboties visādi. Viņš atkal cīnīsies. Es un Konors komunicējam katru dienu. Par šo esam runājuši visu šo nedēļu. Viņš ir apmierināts un mēs drīzumā nākism klājā ar jaunu paziņojumu.”

No lielā sporta īrs ir aizgājis jau otro reizi pēdējo trīs gadu laikā. Savu pēdējo cīņu Makgregors aizvadīja pērna gada oktobrī, kad Lasvegasā piekāpās krievam Habibam Nurmagomedovam, bet kopumā UFC karjerā viņam 21 uzvara un četri zaudējumi.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par