Treniņus atsāk Anglijas premjerlīgas klubi

Jirgens Klops, sportazinas.com
Jirgens Klops | Foto: "Liverpool"

Vairākums Anglijas futbola premjerlīgas klubu spēlētāju otrdien atgriezās treniņos pēc Covid-19 pandēmijas ierobežojumu samazināšanas.

Kopš otrdienas klubiem bija atļauts trenēties kopā mazās grupās, vienlaikus ievērojot stingrus sociālās distancēšanās noteikumus.

“Liverpool” kapteinis Džordans Hendersons bija starp tiem, kuri atgriezās laukumā kā līgas līderi, kamēr Totenhemas “Hotspur” arī pieredzēja dažu spēlētāju atgriešanos treniņos.

Savukārt Mančestras “United” paziņoja, ka viņu spēlētāji neatgriezīsies treniņos līdz trešdienai.

Spēlētājiem bija atļauts trenēties kopā, taču bez kontakta. Turklāt viņiem bija noteikt ierasties uz treniņu jau sporta formā un pārģērbties mājās.

Ņūkāslas “United” menedžeris Stīvs Brūss raidorganizācijas BBC radiostacijai “Radio 4” sacīja, ka klubs ir veicis visus nepieciešamos piesardzības pasākumus, lai nodrošinātu visu iesaistīto drošību.

“Uzmanības pievēršana detaļām ir bijusi fantastiska,” viņš teica. “Lielākā daļa mūsu komandas ir to redzējusi un ir apmierināta. Tomēr katra personiskie apstākļi ir atšķirīgi. Tā var būt sieva grūtniece mājās vai slima sievasmāte vai jebkas cits. Mums viņi ir jāciena.”

Jau ziņots, ka “Watford” kluba kapteinis Troja Dīnijs pavēstīja, ka pagaidām neatgriezīsies treniņos, jo baidās par sava dēla veselību.

“Manam dēlam ir tikai pieci, viņam bija elpošanas grūtības, tāpēc es nevēlos nākt mājās no treniņa un pakļaut viņu vēl lielākām briesmām,” viņš stāstīja Edijam Hērnam un Tonijam Belovam raidījuma “Talk the Talk” epizodē “YouTube” vietnē.

“Es nevaru nogriezt matus līdz jūlija vidum, bet es varu iet un būt kopā ar 19 cilvēkiem, un neviens nevar atbildēt uz jautājumu par sekām nevis tāpēc, ka viņi negrib, bet tāpēc, ka viņi nezina atbildi. Tāpēc es teicu, ja nevaru dabūt atbildes uz jautājumiem, kāpēc man sevi ir jāpakļauj riskam?” vaicā 31 gadu vecais futbolists.

Paredzams, ka premjerlīga otrdien vēl paziņos rezultātus Covid-19 testēšanai visu klubu spēlētājiem.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par